Memorial Day Sneak Peek ends in
hr
min
sec
Area Rugs (8)
2x3 (4)
4x6 (6)
5x8 (4)
6x9 (8)
8x10 (8)
9x12 (8)
10x14 (4)
All Runners (4)
4-5-runner (2)
8-9-runner (4)
10-runner (1)
Tans & Beiges (2)
Blues (2)
Greys (1)
Browns (2)
Reds (1)
Whites (4)
Persian (2)
Solid (1)
Geometric (5)
Traditional / Oriental (6)
Vintage / Overdyed (2)
Contemporary / Modern (23)
Moroccan (2)
Southwestern (1)
Rustic / Farmhouse (6)
Country (4)
Natural Fiber (2)
Striped (18)
Modern (2)
Wool (8)
Silk (2)
Low: 3/8" to 1/2" (4)
Flat: 1/4" and under (4)
Fringe (2)
Rectangular (8)
Runners (4)
Laundry Room (8)
Living Room (147)
Kitchen (13)
Dining Room (105)
Bedroom (147)
Office (99)
Entryway (21)
Hallway (109)
Bathroom (8)
Foyer (94)
Nursery (4)
Hand-Tufted (4)
Hand-Knotted (4)
Top Sellers (1)
Under $200 (4)
$200 to $399 (4)
$400 to $599 (4)
$600 to $1000 (8)
Over $1000 (4)
Amber Lewis (19)
Annie Selke (64)
Calvin Klein (14)
Galey Alix (15)
Martha Stewart (18)
Novogratz (29)
Patricia Urquiola (25)
Lauren by Ralph Lauren (4)
Ralph Lauren (4)
Sort by
by Ralph Lauren
Save 30%
From $900 $630
Hand-Knotted is best
Shapes:
From $1,000 $700
Best seller
by Lauren by Ralph Lauren
Save up to 31%
From $120 $85
Hand-Tufted is plush
From $195 $135
From $930 $650