Memorial Day Sale: Save Up To 80% >
Area Rugs (9)
All Runners (9)
6-7-runner (4)
8-9-runner (7)
Greys (9)
Tans & Beiges (8)
Blues (5)
Greens (1)
Browns (3)
Whites (4)
Teals (1)
Multicolor (1)
Abstract (9)
Traditional / Oriental (16)
Vintage / Overdyed (2)
Persian (5)
Contemporary / Modern (33)
Solid (5)
Geometric (17)
Bohemian (22)
Moroccan (9)
Southwestern (3)
Global Nomad (21)
Rustic / Farmhouse (3)
Country (1)
Natural Fiber (3)
Striped (4)
Wool (9)
Polyester (30)
Recycled (1)
Viscose (6)
Polypropylene (19)
Synthetic (1)
Low: 3/8" to 1/2" (6)
Flat: 1/4" and under (3)
Rectangular (9)
Runners (9)
Living Room (9)
Kitchen (4)
Dining Room (3)
Bedroom (9)
Office (8)
Hallway (9)
Laundry Room (4)
Bathroom (4)
Foyer (8)
Closeouts (9)
Under $200 (8)
$200 to $399 (1)
Loloi Rugs (4)
Oriental Weavers (1)
Terra by Obeetee (4)
Sort by
by Terra by Obeetee
Save 40%
$225 $135
Hand-Tufted is plush
Shapes:
by Loloi Rugs
Save 56%
From $259 $113
by Oriental Weavers
Save 62%
$799 $302
$259 $113
$267 $160